Contacts     EN     NO

 

"Būsto kokybė – gyvenimo kokybė"

 

Jūsų būsto ekologiškumas, grožis ir patogumas, statybai ir apdailai naudojamų medžiagų kokybė, dangų praktiškumas ir ilgaamžiškumas. Visa tai – jūsų buveinės kokybė. O buveinės kokybė tiesiogiai veikia svarbiausią dalyką – gyvenimo kokybę.

 

Mes – kompanija Nord House – rūpesčius dėl jūsų būsto kokybės imame į savo rankas.

Tuo pačiu rūpinamės jumis, jūsų šeima ir jūsų gyvenimo kokybe.

 

Kompetencija ir profesionalumas namo vidaus apdailos srityje leidžia mums atlikti bet kokio sudėtingumo darbus pagal dizaino projektą arba be jo. Mes suprantame ir randame bendrą kalbą su kiekvienu užsakovu ir maksimaliai tiksliai realizuojame visus jo sumanymus.

 
  

Gipso kartonas

Ekologiška ir praktiška medžiaga, leidžianti tiek išlyginti sienas, tiek įgyvendinti bet kokias dizainerio fantazijas. Darbų kaina priklauso nuo montavimo apimties ir sudėtingumo.
Skaityti daugiau...

 

Sienos
Populiarus ir pats paprasčiausias patalpų zonų išdėstymas šiuolaikiniuose butuose ir namuose. Darbų ir naudojamų medžiagų kaina nedidelė. Montuojame labai greitai.

 
       
 

Arkos
Prieinamas būdas suteikti individualumo interjerui. Garantuoja pereinamų patalpų zonų išdėstymą, paliekant erdvės pojūtį. Mes užtikrinsime montavimo tikslumą ir kruopštumą, remdamiesi jūsų sumanymais ar jūsų dizainerio projektu.

 
       
 

Sienų apkalimas
Siekiant išlyginti sudėtingus paviršius, o taip pat pašiltinimo bei garso izoliacijos tikslais sienos apkalamos gipso kartono plokštėmis. Apdaila, naudojant gipso kartoną, leidžia paslėpti sienose visas reikalingas komunikacijas. Specialiose patalpose galime apkalti sienas drėgmei bei ugniai atspariomis gipskartonio plokštėmis.

 
 

Lubų konstrukcijos
Dar vienas būdas suteikti individualumo gyvenamajai erdvei. Dizainerių sprendimai šioje srityje kartais nustebina netgi mus. Dviejų ir net trijų lygių pakabinamos lubų konstrukcijos, įvairios nišos šviestuvams ir LED juostoms – įgyvendinsime patį sudėtingiausią projektą. Jeigu neturite dizaino projekto, bet norite, kad jūsų lubos būtų unikalios, kursime kartu ir gausite geriausią rezultatą.

       
 

Nišos, lentynos, židinių portalai
Gipso kartonas – universali medžiaga, iš kurios galima padaryti bet kokias konstrukcijas – stelažus, lentynas, nišas paveikslams, židinių portalus, baldų elementus ir sienines spintas. Konstrukcijų sudėtingumą lemia tik jūsų fantazija ir biudžetas.

 
       

Plytelės
Puikus dekoratyvus sprendimas suteikti individualumo interjerui. Jei laikomasi teisingos klojimo technologijos, plytelės yra tvirta, patikima ir ilgaamžė danga. Klojant plyteles, labai svarbu tinkamai paruošti paviršius. Mes klojame plyteles ne tik naujose patalpose, bet ir nuimame senas bei klojame naujas. Dar vienas svarbus momentas – teisingas plytelių parinkimas skirtingais pritaikymo atvejais. Lemiamas tokio parinkimo faktorius yra medžiaga ir dilumo laipsnis. Skaityti daugiau...

Vonia ir tualetas
Renkantis grindų ir sienų plyteles, pagrindinis veiksnys yra atsparumas padidintai drėgmei bei buitinės chemijos priemonėms. Klojimo technologijoje taip pat numatyta būtinybė izoliuoti laikančiąsias sienas nuo drėgmės patekimo. Svarbu laikytis technologijos, pradedant sienų lyginimu ir baigiant siūlių užtepimu.

Virtuvės
Renkantis plyteles virtuvės sienų segmentams, pakanka vadovautis estetiniais sumetimais. Kalbant apie grindų plyteles, būtina prisiminti, kad virtuvėje ant grindų nuolat krinta indai ir buitiniai prietaisai, išsilieja įvairūs skysčiai. Jei nenorite apsunkinti sau gyvenimo sudėtingu valymu, nerekomenduojame rinktis tekstūrinių ar akytų plytelių.

Prieškambariai ir koridoriai

Didelis praeinamumas – pagrindinė prieškambarių ir koridorių charakteristika. Atitinkamai plytelės turi būti aukščiausios atsparumo susidėvėjimui klasės.

Kiemas ir prie namų esanti teritorija

Plytelių klojimui atvirame lauke taikomi rimti klojimo technologijos reikalavimai. Temperatūrinis režimas, krituliai, padidinta drėgmė gali turėti didelį poveikį klojimo ilgalaikiškumui. Tik griežtai laikantis technologijos, galima užtikrinti kokybišką rezultatą ilgus metus.

Galutinė apdaila
Galutinė patalpų apdaila apima didelį skaičių operacijų, suteikiančių jūsų būstui išbaigtą idealų vaizdą. Galutinės apdailos kokybė tiesiogiai priklauso nuo specialistų profesionalumo ir kompetencijos, dėmesio detalėms, gilių žinių ir patirties kiekvienu aspektu. Skaityti daugiau...

       
 

Tinkavimas
Parengiamoji sienų, lubų ir angokraščių apdaila – visų vėlesnių darbų pagrindas. Paviršių perkritimai ir nelygumai, ypač naujame būste, gali būti kelių centimetrų. Todėl šiuo atveju ypač svarbu pasirinkti, ar apkalti gipskartoniu, ar tinkuoti. Tinkavimas – nelengvas ir daug darbo sąnaudų reikalaujantis procesas. Tačiau dažniausiai tinkas „suvalgo“ mažiau erdvės negu gipso kartonas, kurio naudojimas nedidelėse patalpose gali nepasiteisinti.

 
       
 

Glaistymas

Glaistymas reikalaingas tada, kai reikia paruošti paviršių vėlesnei švariai apdailai. Glaistu galima užtepti visus tinko įtrūkimus ir nuskilimus bei padaryti sienas ir lubas idealiai lygias.

 
       
 

Sienų ir lubų dažymas

Tai viena iš populiariausių galutinės apdailos rūšių. Kadangi naudojami vandens dispersiniai dažai, laikomas praktiškiausiu, ekonomiškiausiu bei labiausiai ekologišku apdailos būdu. Darbus atliekame greitai.

 
       
 

Tapetų klijavimas
Sena patikrinta klasika. Rinka siūlo daugybę tapetų rūšių, pagamintų iš įvairiausių medžiagų – popieriaus, flizelino, vinilo, stiklo audinio. Yra fototapetai, tapetai su piešiniu bei dažomi. Tapetų klijavimas reikalauja įgūdžių bei pasirengimo, o rezultatas labai priklauso nuo vykdytojų meistriškumo.

 
       
 

Tapetų dažymas

Rinkoje egzistuojantys dažomieji tapetai leidžia lengvai atnaujinti interjerą. Jums pakanka tiesiog išsirinkti kitą spalvą, ir mūsų meistrai įgyvendins jūsų kūrybines fantazijas.

 
       
 

Grindų dažymas

Populiariausias grindų apdailos būdas tarp privačių namų savininkų, turinčių medines grindis. Ekologiškas ir labai praktiškas.

 
       

Grindys

Tradicinių ir šiuolaikinių grindų dangų dėka jūsų namas gali būti šiltas, jaukus ir ekologiškas. Grindų dangų pasirinkimas didžiulis, kiekviena medžiaga, pritaikyta skirtingoms jūsų namo patalpoms, turi savo ypatumų ir privalumų. Dėl tikslaus planavimo ir kokybiško montavimo kasdienis vaikščiojimas grindimis taps maksimaliai komfortiškas ir tylus. Skaityti daugiau...

Laminatas
Praktiška medžiaga, sudaryta iš kelių sluoksnių: drėgmei atsparios medienos plaušų plokštės, dekoratyvinio popieriaus su piešiniu bei dervos, apsaugančios paviršių nuo mechaninio poveikio. Pasižymi vidutine kaina ir puikiomis praktinėmis savybėmis. Montuojamos ant bet kokio lygaus paviršiaus be gulekšnių.

Medinės grindys
Tradicinė, tvirta, hipoalerginė ir ekologiška danga. Montavimo technologija reikalauja gana daug darbo sąnaudų. Pirmiausia klojami gulekšniai, po to dedamas bazinis pagrindas, apsauginis izoliacinis sluoksnis ir galiausiai mediena. Meistriškai montuojant, grindys gaunasi monolitiškos ir šiltos, neišdžiūsta ir negirgžda. Medinėms grindims naudojama įvairių rūšių mediena, net ir pati egzotiškiausia.

Kamštinės grindys
Dar viena puiki ekologiška grindų danga. Skirtingai nuo medinių, kamštinės grindys nebijo drėgmės, vabzdžių, yra nedegios. Be to, jos atsparios cheminėms medžiagoms, pasižymi gera garso izoliacija ir labai malonios odai. Dėl šių savybių jos yra vienos paklausiausių dangų gyvenamosiose patalpose ir ypač vaikų kambariuose.

 

 

 

 

Atgal į viršų